Tulge vaadake saunas otse teleülekandeid!

Kas oled seda tüüpi, et ei saa jätta lemmiksaateid vaatamata? Eriti tore oleks seda teha koos sõpradega. Aga veelgi mõnusam on seda teha saunas, vees lesides. Saunapaviljonis näed nüüd otse teleülekannet saunalava seinal ja ei peagi kuhugi kiirustama!

Vaata telepilti saunalaval Eurovisiooni lauluvõistlust, jalgpalli MM-i, eestlastega sportmänge ja kasvõi AK-d!

Ole Sinagi kohal enda sõpradega ja saage osa saunamõnudest ja elage spordivõistlustele kaasa.

Tünnisaun ja ssaunapaviljon Tünnisaun ja ssaunapaviljon Tünnisaun ja ssaunapaviljon

Küsige hinda ja planeerige majutus puhke-, pere- või aiamajades. Õhtul grillides ja hommikul kohvitades. Aktiivseks tegevuseks on tennis, võrkpall, minigolf, batuut, jalgrattad ja grilli-tarbed on hinna sees. Helistage 56222353 ja küsige, hind al. 40 €/ in. koos majutusega.

Nautige saunamõnusid ja meeldejäävat puhkust.

Kirjuta meile! Write us!

Oleme atesteeritud puhkeküla ja -laager ning puhkemaja. Eesti Maaturism on omistanud meile kõrgeima kolmanda kvaliteedijärgu. Eesti Maaturimi liige 2002-2014.
Pivarootsi tuulik ja puhkeküla on 20 Eesti turismi-ettevõtte hulgas, kes on pälvinud EASi kvaliteedimärgi. "Märk kindlast arengust" lähtub eeldusest, et turismi-ettevõte suudab kliendi ootustele vastata ja neid isegi ületada, klient peab saama positiivse emotsiooni ettevõtte pakutava keskkonna ja teeninduse peale kokku. EAS jagab kvaliteedimärki 2004. aastast.