Saunad, spordiväljakud, loodus- ja paadimatkad

Saunapaviljon- leiliruumi keskel on soojaveebassein ja telepilt saunalava seinal.

Tõeline elamus kõigile külalistele on saunatada ainulaadses suures saunapaviljonis, eriti meeldib see lastele. Sündmused teleris on Eurovisiooni lauluvõistlus, jalgpalli MM, Formel1 ja eestlaste pallimängud. Küsige hinda ja planeerige majutus. Õhtul grillides ja hommikul kohvitades. Hinnad alates 40 €/in koos majutusega. Palun helistage ja saame kiired vastused telefon 56222353.

Spordiväljakud - tennis, rannavõrkpall ja minigolf

Aktiivsed tegevused puhkekülas on eriti populaarsed nii suurtele kui ka väikestele külalistele.

Minigolf - 12 mängurada

Vabaaja sisustamiseks puhkekülas on sportlikud täpsus- ja osavusmängud ööbijatele tasuta.

Kaitsealad Laelatu puisniit ja Puhtulaid asuvad Virtsu lähedal

Jalgsimatkad loodusgiidi Peetriga on põnevad ja harivad. Rajad jäävad tuulikust 7 km kaugusele.

Paadimatkad Penijõel Lihula lähedal ning kanuumatkad Paatsalus.

Veematkad on endise kaluri Tiiduga Penijõel Matsalus mootorpaadiga "lappaja" tuulikust 25 km kaugusel. Kanuu- ja süstamatkasid korraldab naaberfirma OÜ Seiklus Partner Kaspari juhtimisel erinevates kohtades.

Batuut - rõõmu kõigile, eriti õnnelikud on lapsed

Vaata lisaks

Kirjuta meile! Write us!

Oleme atesteeritud puhkeküla ja -laager ning puhkemaja. Eesti Maaturism on omistanud meile kõrgeima kolmanda kvaliteedijärgu. Eesti Maaturimi liige 2002-2014.
Pivarootsi tuulik ja puhkeküla on 20 Eesti turismi-ettevõtte hulgas, kes on pälvinud EASi kvaliteedimärgi. "Märk kindlast arengust" lähtub eeldusest, et turismi-ettevõte suudab kliendi ootustele vastata ja neid isegi ületada, klient peab saama positiivse emotsiooni ettevõtte pakutava keskkonna ja teeninduse peale kokku. EAS jagab kvaliteedimärki 2004. aastast.