Saunad, spordiväljakud, loodus- ja paadimatkad

Saunapaviljon- leiliruumis on soojaveebassein ja telepilt saunalava seinal

Tõeline elamus kõigile külalistele on saunatada ainulaadses suures saunapaviljonis, eriti meeldib lastele. Erilised sündmused on Eurovisiooni lauluvõistlus, jalgpalli MM, Olümpia, Formel1 ja eestlaste pallimängud. Küsige hinda ja planeerige majutus. Õhtusöök ja hommikueine on tellimisel või ise grillides ja kohvitades. Hind alates 40 €/in koos majutusega. Helistage ja küsige 56222353 Peeter.

Spordiväljakud - tennis, võrkpall, minigolf, sulgpall

Aktiivsed tegevused on eriti populaarsed puhkekülas nii suurtele kui ka väikestele külalistele.

Minigolf - kaksteist rada

Vabaaja sisustamiseks on sportlikud osavusmängud puhkeküla külalistele.

Kaitsealad Laelatu puisniit ja Puhtulaid Virtsu lähedal

Matkad loodusgiidi juhendamisel on põnevad ja harivad. Rajad jäävad tuulikust 7 km kaugusele.

Paadimatkad Penijõel Lihula lähedal ning kanuu- ja süstamatkad Paatsalus.

Veematkad on endise kaluriga Penijõel mootorpaadiga "lappaja" tuulikust 25 km kaugusel Matsalus. Kanuu- ja süstamatkasid korraldavad naabrid SeiklusPartner erinevates kohtades Kasparii juhtimisel.

Batuut - rõõmu kõigile, eriti õnnelikud on lapsed

Vaata lisaks

Kirjuta meile! Write us!

Oleme atesteeritud puhkeküla ja -laager ning puhkemaja. Eesti Maaturism on omistanud meile kõrgeima kolmanda kvaliteedijärgu. Eesti Maaturimi liige 2002-2014.
Pivarootsi tuulik ja puhkeküla on 20 Eesti turismi-ettevõtte hulgas, kes on pälvinud EASi kvaliteedimärgi. "Märk kindlast arengust" lähtub eeldusest, et turismi-ettevõte suudab kliendi ootustele vastata ja neid isegi ületada, klient peab saama positiivse emotsiooni ettevõtte pakutava keskkonna ja teeninduse peale kokku. EAS jagab kvaliteedimärki 2004. aastast.